O firmie Violo

polski producent
wysokiej jakości filtrów

Violo logoVIOLO Sp. z o.o. jest polskim producentem wysokiej jakości filtrów do automatycznych ekspresów do kawy znanych światowych marek: KRUPS*, DeLonghi*, Jura*, Saeco*, Bosch*, Nivona*, Siemens*.

Spółka VIOLO jest firmą ze 100% polskim kapitałem a cała produkcja odbywa się w Polsce z najwyższej jakości komponentów pochodzących jedynie od wiodących światowych koncernów gwarantujących najbardziej restrykcyjna politykę jakości. Dodatkowo wszystkie filtry marki VIOLO wytwarzane są na najbardziej zaawansowanej technologicznie linii produkcyjnej opartej i wykonanej na
niemiecko-szwajcarskiej technologii.

Filtry marki VIOLO produkowane są z komponentów, w których każdy posiada certyfikaty dopuszczające do kontaktu z żywnością, są certyfikowane przez Państwowy Zakład Higieny (atesty PZH) oraz są zgodne z europejskim standardem WE 1935/2004, co dodatkowo gwarantuje ich wysoką europejską jakość, niezawodność i skuteczność.

polski produktpzh

violo
violo filtry

VIOLO sp. z o.o.

Filtry marki VIOLO skutecznie przeciwdziałają osadzaniu się kamienia. Poprawiają aromat i smak kawy. Chronią Twój ekspres. Współpracujemy z sieciami sklepów, dystrybutorami, serwisami agd, hurtowniami i innymi podmiotami z Polski, Europy i Wschodu. Oferujemy również nasze filtry na globalnych serwisach sprzedażowych. Stawiamy na jakość oraz zadowolenie Klientów. Pracujemy, aby oferowane przez nas produkty cieszyły się uznaniem Klientów.